سرعت یا دقت، مسئله این است که شما جواب درست را پیدا کنید. اگر اشتباه حدس بزنید، نه تنها دیگه نمی‌تونید حدس بزنید، یک امتیاز هم از دست میدید. نحوه بازی داخل جعبه بازی به زبان فارسی موجوده برای همین خیلی از نحوه بازی صحبت نمی‌کنم.

اطلاعات بازی


تعداد بازیکن: 2 تا 10 نفر

مناسبترین گروه برای بازی: خانواده

سایت بازی: ژیگامیک – ذهن زیبا

گروه سنی: +8

زمان احتمالی بازی: 20 دقیقه

کیفیت چند نفره بازی کردن


با اینکه به اصطلاح بازی رومیزی هست اما بهتره رو زمین بازی کنید. تجربه نشون میده اگر روی میز هم بازی کنید باز همه بلند میشن تا دید بهتری نسبت به کارتها داشته باشند. هرچند بازی به خودی خود هیچ محدودیتی برای حداکثر بازیکنان نداره اما عملا بیشتر از 6 نفر نمیتونند همزمان بازی کنند، چون همه دست و کله ها داخل هم گره می‌خورند.

از نکات مثبت بازی Panic Lab اینه که برنده شدن خیلی وابسته به مهارت و تمرین زیاد نیست و اینکه همه اولش فکر میکنند خیلی آسونه اما بعد که می‌بینند چقدر سخت میشه خوششون میاد.

اما از نکات منفی میشه گفت بازی رو نمیشه برای دفعات زیاد بازی کرد. شاید با افراد متفاوت بشه اما افرادی که قبلا یکبار بازی کردی دیگه حال نمیده بازی کنی. یه جورایی فقط برای یک بار بازی کردن می ارزه و اینکه ایده بازی بیاد دستت.

فیلم و تصاویر بازی


خرید بازی Panic Lab

به زودی …

  • Like!
    0
مدیر سایت محمد حسن - مدیر سایت منظور از بازیهای چند نفره، بازی های لوکال (آفلاین) هستند که چند نفر می تونند روی یک کامپیوتر با هم بازی کنند. تمام بازی های معرفی شده در این سایت چنین خاصیتی رو دارند.
محمد حسن نویسنده ی 303 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.به ما رای دهید!