بازی Outward یک بازی سبک بقا یا همون سروایول و ماجراجویی است. شما هم به صورت جهان باز میتونید دنیای بازی را بگردید، میتوانید با مردم آن جا صحبت کنید و ماموریت بگیرید. در بازی شما نیاز به غذا و آب دارید همچنین نیاز به لباس گرم دارید و گرنه مریض می‌شوید. در این بازی میشه انواع سلاح ها را خرید یا یاد گرفت که بشه خودمون بسازیم. حتی غذا هم میشه درست کرد یا خرید. دشمن های بازی هم متفاوت هست از حیوانات گرفته تا راهزن ها. با کشتن اونها می‌تونید چیزهایی بدست بیارید. مثلا با کشتن راهزن لباس و ابزار و باکشتن حیوانات گوشت و چرم. در ضمن اول بازی میتونید شخصیت خود را شخصی سازی کنید.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بخش دونفره


اصلا بازی ساده‌ای نیست. در بازی Outward برخلاف بقیه‌ی بازی‌ها که شما در نقش قهرمانان و یا حداقل افراد منتخب هستید، اینجا شما هیچی نیستید. و خیلی طول میکشه که بتونید برای خودتون کسی بشید، اگر نمیرید.

در بخش چند نفره صفحه به طور عمودی نصف میشه و اون شخصیت دوم خیلی میتونه کمک کنه چون بعضی از دشمن ها خیلی قوی هستند. در ضمن شخصیت دوم هم اندازه ی شخصیت اول مهم است.

فیلم و تصاویر بازی


حجم بازی + آپدیت ~ ۶.۵ گیگابایت

دانلود بازی Outward

OS: Windows 7 (64 Bit) / 8 (64 Bit) / 10 (64 Bit)
Processor: Intel Core i5-750 or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GTS 450 or equivalent
Storage: 15 GB available space

  • Like!
    3
مدیر سایت محمدحسن سلطانپور - مدیر سایت منظور از بازیهای چند نفره، بازی های لوکال (آفلاین) هستند که چند نفر می تونند روی یک کامپیوتر با هم بازی کنند. تمام بازی های معرفی شده در این سایت چنین خاصیتی رو دارند.
محمدحسن نویسنده ی 366 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.