mari0

حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

بازی mari0 همون بازی قارچ خوره اما 4 نفره و یک امکان جدید که بازی رو به کلی متحول کرده. من هنوز این رو با دوستام امتحان نکردم ولی خودم تنهایی بازی کردم ولی مطمئنم 4 نفره اش بمب خنده میشه. اگر با بازی Portal آشنا باشید متوجه میشید این بازی از چه قراریه.

یک نفر با ماوس و کیبرد و بقیه با گیم پد. برای استفاده از گیم پد به برنامه x360ce دارید. با کلیک راست یک پرتال درست می کنید و با کلیک چپ پرتال زوجش رو یا برعکس فرقی نمی کنه. وارد یکی که می شید از دیگری در میاید.

بازی mari0 به صورت فول اسکرین اجرا نمی شود اما اینطور هم نیست که اندازه ی ثابتی داشته باشد (بلکه) تا اندازه 1600 هم می تونه بزرگ بشه.

نکته دیگه درباره ی این بازی اینکه یک نفر از ماوس و کیبرد استفاده می کنه و بقیه باید دسته ی شوک دار داشته باشند (برای نشونه گیری). بدون شوک هم شاید بشه ولی نشونه گیری براتون سخت می شه.

از گیم پد که استفاده می کنید، فراموش نکنید که چراغ آنالوگ دسته ی شما باید روشن باشه، و الا برای بازی با مشکل روبرو میشید. اگر از گیم پد هایی با تکنولوژی قدیمی استفاده می کنید برای نشونه گیری با استفاده از آنالوگها مشکل خواهید داشت.
قبل از بازی هر کسی از منوی تنظیمات بازی باید دکمه های دسته ی خودش رو تنظیم کنه. (اینکار فقط برای بار اول لازم هست.)

qJTRx
دانلود بازی mari0 (حجم 5 مگابایت) (از سایت اصلی بازی هم میتونید دانلود کنید.)

  • Like!
    1
مدیر سایت محمد حسن - مدیر سایت منظور از بازیهای چند نفره، بازی های لوکال (آفلاین) هستند که چند نفر می تونند روی یک کامپیوتر با هم بازی کنند. تمام بازی های معرفی شده در این سایت چنین خاصیتی رو دارند.
محمد حسن نویسنده ی 303 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

یک دیدگاه

  1. محمد مرداد ۱۰, ۱۳۹۵ در ۳:۲۳ ب٫ظ -

    عالــــــــــــــــــــــی بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    من عاشق Portal هستم واسه همین عاشق این شدم
    راستش اینقدر باحاله که هرکی دانلود نکنه خره! :))))))

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.به ما رای دهید!