یک بازی دونفره ی ماشینی، دوبعدی از بالا. در عین مسابقه به همدیگر تیراندازی هم بکنید و چه بسا ماشین شما یا حریفتون کاملا تخریب بشه و دیگه نتونید به مسابقه ادامه بدید.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

کیفیت بخش دونفره


در حالت دونفره صفحه بازی نصف میشه. از ابتدای بازی، شما یک موسیقی یکنواختی رو میشنوید که نه تنها بازی رو کسل کننده نمی کنه که بر عکس شما را دعوت می کنه تا آخرین مرحله پشت کامپیوترتون بشینید و بازی کنید.

ماشین ها ارتقا پیدا می کنند و اگر زرنگ باشید می تونید ظرف ده دور بازی کردن به نهایت قدرت برسید. غیر از حالت مسابقه ای، در بازی Mad Cars، یک قسمت زمین هست که ماشین‌ها با هم فقط میجنگند و هر کس زنده موند برنده است.

بصورت پیشفرض داخل بازی نمیشه از دسته استفاده کرد و اگر دونفره بخواید بازی کنید باید از کیبرد استفاده کنید و یا دکمه های کیبرد رو با استفاده از نرم افزارهای شبیه سازی کیبرد تنظیم کنید.

تصاویر بازی


حجم بازی 10 مگابایت

دانلود بازی Mad Cars

تقریبا روی تمام سیستم ها اجرا می شود.

  • Like!
    0
مدیر سایت محمدحسن سلطانپور - مدیر سایت منظور از بازیهای چند نفره، بازی های لوکال (آفلاین) هستند که چند نفر می تونند روی یک کامپیوتر با هم بازی کنند. تمام بازی های معرفی شده در این سایت چنین خاصیتی رو دارند.
محمدحسن نویسنده ی 377 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

یک دیدگاه

  1. Navid اردیبهشت ۹, ۱۳۹۵ در ۳:۴۳ ب٫ظ - پاسخ دادن

    wooooooow man 5 sal dombale in bazi hastam chon esmesh yadam nemioomad velesh kardam khili sitetoon faale khili mamnoon

دیدگاه خود را در میان بگذارید

میتوانید از اینها استفاده کنید HTML (تگ ها و کد های): <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>