معلوم نیست نقش شما در بازی Jydge چیه. قاضی، مامور امنیت یا پولیس ویژه، من نفهمیدم. اما هرچی هستید شما مثلا آدم خوبه ی بازی هستید.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بخش دونفره


هدف هر مرحله یا نجات گروگان هاست و یا نابود کردن یک یا چند شخص. اما هر مرحله دو هدف فرعی هم داره که هرکدوم برای شما مدال اضافه به همراه داره. مدال ها رو برای باز کردن اسلحه و قدرت های جدید نیاز دارید. بعضی اهداف فرعی مثل بدون تیر خوردن مرحله رو تمام کردن، کشتن تمام دشمنان و تمام کردن مرحله ظرف چند ثانیه میتونه در حالت دونفره خیلی جذاب تر باشند.

شما در حالت دونفره نمیتونید خیلی از هم دور بشید و صفحه نصف نمیشه. قبل از شروع بازی هم فقط نفر اول میتونه اسلحه و قدرتهای خودش رو انتخبا کنه و هر اسلحه ای که نفر اول انتخاب کنه در شروع بازی برای نفر دوم هم همون انتخاب میشه. پس نفر دوم نقش کمکی داره. در کل بازی خوبی از آب در اومده و مثل بازی های قبلی شرکت 10tons بازیکنان از بازی راضی بودند. مثل دیگر بازی‌های این شرکت، Crimsonland و Neon Chrome و Tesla Vs Lover Craft که همه بازی‌های چند نفره و شوتر هستند، در این بازی هم انواع تفنگ‌های عجیب و غریب میبینید.

فیلم و تصاویر بازی


حجم بازی 313 مگابایت

دانلود بازی Jydge

OS: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
Processor: 2 GHz
Memory: 2048 MB RAM
Graphics: SM 3.0+
DirectX: Version 9.0c
Storage: 395 MB available space

  • Like!
    3
مدیر سایت محمد حسن - مدیر سایت منظور از بازیهای چند نفره، بازی های لوکال (آفلاین) هستند که چند نفر می تونند روی یک کامپیوتر با هم بازی کنند. تمام بازی های معرفی شده در این سایت چنین خاصیتی رو دارند.
محمد حسن نویسنده ی 302 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.به ما رای دهید!