Horizon Chase Turbo PC

وقتی برای اولین بار بازی Horizon chase رو روی موبایل بازی کردم کاملا متوجه شدم که این بازی با بازی‌های ماشینی هم دوره‌ی خودش فرق می‌کنه. این بازی سعی کرد یکم شبیه بازی‌های ماشینی قدیمی، خیلی قدیمی باشه. بازی‌هایی که انگار ماشین‌های دیگه هستند که به سمت شما میان و شما فقط باید به چپ یا راست جابجا بشید و هربار به حاشیه‌ی جاده برخورد کنی با یک حالت تکراری چپه می‌کنی.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسب ترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمی استیم

کیفیت بخش دونفره


اگر بخواید قسمت داستانی بازی رو چند نفره بازی کنید، بیشتر از اینکه حالت رقابت داشته باشه بازی، حالت همکاری داره چون اگه یک نفر اول بشه امتیاز اون مرحله رو میگیرید. ولی در کل چند نفره بازی کردن این بازی بیشتر از اینکه رقابت با همدیگه باشه، رقابت با کامپیوتره، چون بعضی مراحل اول شدن و از کامپیوتر جلو زدن واقعا سخت میشه.

Horizon Chase Turbo splitscreen gameplay

شباهت دیگر بازی Horizon Chase Turbo با بازی‌های ماشینی قدیمی اینه که باید بنزین بخورید تا بنزینتون تموم نشه و در بعضی مراحل علاوه بر نیتروهایی که دارید یکی دوتا نیتروی دیگه پیدا می‌شه که بردارید. اما این بنزین‌ها و نیتروها با دیگران مشترک نیست، یعنی دیگران نمیتونن سهم شما رو بخورند. کامپیوتر هم با بنزین و نیتروی شما کاری نداره. درواقع رقابت شما بر خوب رانندگی کردن و خوب سبقت‌گرفتن تمرکز داره نه بر خرابکاری و دخالت در رانندگی دیگران.

فیلم و تصاویر بازی


حجم بازی ۲۹۳ مگابایت (نسخه ۱.۰.۴)

دانلود بازی Horizon Chase Turbo

OS: Windows 7 or newer
Processor: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz or better
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel HD Graphics 4000 or better
DirectX: Version 9.0c
Storage: 500 MB available space

  • Like!
    2
مدیر سایت محمد حسن - مدیر سایت منظور از بازیهای چند نفره، بازی های لوکال (آفلاین) هستند که چند نفر می تونند روی یک کامپیوتر با هم بازی کنند. تمام بازی های معرفی شده در این سایت چنین خاصیتی رو دارند.
محمد حسن نویسنده ی 314 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

۴ دیدگاه

  1. parsa2020 اسفند ۲۰, ۱۳۹۷ در ۱:۵۷ ب٫ظ -

    سلام بازی رو نصب کردم تو حالت چند نفره وقتی مرحله اول تموم میکنم یعنی نفر آخر که از خط رد میشه بازی ارور میده و میپره بیرون ممنون میشم راهنمایی کنید.

  2. parsa2020 اسفند ۲۲, ۱۳۹۷ در ۶:۲۰ ب٫ظ -

    تک نفره هم رفتم ارور داد وقتی از خط پایان عبور میکنی به نظرت مشکل از کجاس؟

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.به ما رای دهید!