harry-potter-and-the-goblet-of-fire

بازی Harry Potter And The Goblet Of Fire محصول سال 2005 بوده و چهارمین نسخه از سری بازی های هری پاتر به حاسب میاد. داستان بازی در تمام قسمت ها به صورت سه نفره روایت میشه و کاملا از روی فیلم هری پاتر ساخته شده . شاید برای شما جالب باشه که بعضی مراحل که داخل فیلم هم نبود به بازی اضافه شده که در کل شخصیت هری پاتر رو کامل تر میکنه. سبک بازی اکشن سوم شخص هستش  و با توجه به شرایط بازی های مشابه این بازی میتونه یکی از بهترین پشنهاد ها برای دانلود باشه.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: سه نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: خانواده، دوستان

آموزش سه نفره کردن بازی


پس از نصب بازی دسته ها رو به کامپیوتر وصل کنید بعد به پوشه اصلی بروید و وارد برنامه GofControls بشوید. سپس دکمه های گیم پد رو تنظیم کنید. و بعد گزینه save & exit را انتخاب کنید. کار نصب بازی تموم شده و شما میتونید از بازی کردن لذت ببرید.

فیلم و تصاویر بازی


حجم بازی ۱.۵ گیگابایت

دانلود بازی Harry Potter And The Goblet Of Fire

CPU: Pentium III 1.2 GHz or Athlon equivalent
RAM:256MB RAM
VGA: Video card with 32 MB or more memory and one of these chipsets is required:
ATI Radeon 7500 or greater
NVIDIA GeForce or greater
OS:Windows 2000/XP
HDD: 1.2 GB or more free space

  • Like!
    14
سجاد سجاد جغتائی - سجاد از سال 91 در این زمینه فعالیت میکنم . قبل از اون از بازی کردن بازی های چند نفره لذت می بردم اما چون دیدم یک مرجع فارسی زبان برای بازی های چند نفره وجود نداره در سال 92 اقدام به تاسیس یک صفحه در اینترنت کردم و تا سال 93 به انجام فعالیت در در آن صفحه مشغول بودم . واز سال 93 همکاری خودم رو با بازی های چهار نفره شروع کردم.
سجاد نویسنده ی 6 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

دیدگاه خود را در میان بگذارید

میتوانید از اینها استفاده کنید HTML (تگ ها و کد های): <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>