hammsterball-pc

hammster همون موش خرمایی خودمونه. بعضی ها اونها رو میذارن داخل توپ های مخصوص و داخل خونه رها میکنند، بجای اینکه داخل قفس نگهداری کنند. بازی HammsterBall یک بازی خیلی کم حجم که خیلی وقت پیش بازی کرده بودم اما به تازگی نسخه آپدیت شده ای از این بازی منتشر شد و یکی از دوستان پیشنهاد کرد که داخل سایت معرفی بشه.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: خانواده

سایت بازی: سایت رسمی

کیفیت بخش چند نفره


بخش چند نفره بازی دو حالت مسابقه ای و جنگی دارد که برای باز کردن تمام مراحلش باید اول بخش تک نفره بازی رو تمام کنید و راه های مخفی هر مرحله رو پیدا کنید. برای دیدن راه های مخفی میتونید فیلم بازی رو ببینید. برای تقلب کردن و بالا بردن زمان هر مسابقه فایل RaceData.xml که داخل پوشه بازی هست رو با notepad باز کنید و اونجاهایی که نوشته <time> عددش رو زیاد کنید.

Untitled

بخش مسابقه ای بازی، چیز خاصی نداره و فقط همون زمین های بخش tournament رو دونفره با هم مسابقه میدید. این بخش چهار نفره نمیشه. اما بخش جنگی خیلی حال میده و چهار نفره میشه.

نحوه نصب و اجرای حالت چند نفره


بعد از نصب، قبل از اجرای بازی، فایل داخل پوشه Cracked Files رو داخل پوشه بازی کپی کنید.

وارد بازی شوید و بعد از انتخاب Lets Play، گزینه Party Games رو انتخاب کنید. حالا برای بخش مسابقه ای گزینه Party Race و برای بخش جنگی گزینه Rodent Rumble رو انتخاب کنید.

یادتون باشه برای Player3 و Player4 نوع کنترل رو انتخاب کنید. فقط یک نفر میتونه از کیبرد استفاده کنه. یک نفر هم میتونه از ماوس استفاده کنه. نفرات سوم و چهارم باید از دسته استفاده کنند.

فیلم و تصاویر بازی


حجم 8 مگابایت ( نسخه 3.6 )

دانلود بازی HammsterBall

روی تمام سیستم ها اجرا میشود.

  • Like!
    9
مدیر سایت محمد حسن - مدیر سایت منظور از بازیهای چند نفره، بازی های لوکال (آفلاین) هستند که چند نفر می تونند روی یک کامپیوتر با هم بازی کنند. تمام بازی های معرفی شده در این سایت چنین خاصیتی رو دارند.
محمد حسن نویسنده ی 314 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

یک دیدگاه

  1. gamer شهریور ۲۴, ۱۳۹۵ در ۲:۳۷ ب٫ظ -

    وقتی دانلود میکنم نصب خودشو نمیاره اسمشو نوشته ولی عکسش نیست

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.به ما رای دهید!