بازی Gibz مثل هر بازی زامبی کشی، قراره زامبی هایی که از همه طرف به شما حمله ور میشن رو نابود کنید و خوشبختانه در این بازی زامبی های بی‌نهایت نیستند و بلاخره تموم میشن.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بخش دونفره


از اول بازی شما فقط یک تفنگ ساده دارید و یک چوب ولی به مرور سکه جمع میکنید و شخصیتتون ارتقا پیدا میکنه. ممکنه در هر مرحله سلاح جدید هم پیدا کنید. مراحل بازی به صورت نقطه روی نقشه مشخص نشده و وقتی روی نقشه حرکت میکنید یکدفعه میبینید که زامبی‌ها به شما حمله کردند و شما هم باید دست به کار بشید. غیر از داستان بازی، چندتا مینی گیم هم وجود داره که می‌تونید چند نفره بازی کنید.

نصب بازی و تنظیم دسته


برای نصب بازی فقط کافیه فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید. و فایل اجرایی بازی رو اجرا کنید. برای تنظیم دسته باید از نرم افزارهای شبیه ساز دسته مثل x360ce یا XOutput استفاده کنید. وارد بازی که شدید اونجایی که شخصیت خودتون رو انتخاب می‌کنید (تصویر زیر) باید دکمه‌ی start روی دسته رو فشار بدید تا نفر دوم به بازی اضافه بشه.

فیلم و تصاویر بازی


حجم بازی ۲۸۱ مگابایت

دانلود بازی Gibz Base Defence HD

Processor: 2.4 GHz
Memory: 2 GB RAM
Storage: 180 MB available space

  • Like!
    1
مدیر سایت محمدحسن سلطانپور - مدیر سایت منظور از بازیهای چند نفره، بازی های لوکال (آفلاین) هستند که چند نفر می تونند روی یک کامپیوتر با هم بازی کنند. تمام بازی های معرفی شده در این سایت چنین خاصیتی رو دارند.
محمدحسن نویسنده ی 374 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

یک دیدگاه

  1. Amir
    Amir مرداد ۱۹, ۱۳۹۸ در ۷:۱۳ ب٫ظ -

    بازی خوبیه چن نفره هیجان انگیزه فقط اون مسلسل هاش یکم بیشتر تنوع داشت خیلی بهتر میشد انتخاب هاش بیشتر بود.

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.