Four Player Reactor

4_player_reactor

حداکثر تعداد بازیکن:چهار نفر

مناسب ترین گروه برای بازی: اقوام،دوستان و…

بازی Four Player Reactor جزء بهترین بازی هایی که تا به حال من در اندروید انجام دادم هست.در این بازی شما باید وقتی مثلا میگه:هنگامی صفحه سفید شد لمس کنید یا هنگامی یکی از شکلک های خندان نارحت شدن لمس کنید و… . مراحل این بازی متنوع هست اما بعد از مدت تکراری میشه.محیط این بازی بسیاد ساده هست و خیلی راحت میتونید دو تا چهار نفره بازی کنید.

محمد صادق میگه: بازی های چند نفره به دلیل رقابتی که بین دوستان و آشنایان ایجاد می کنند از جذابیتی خاص نسبت به سایر بازیها برخوردار هستند. بازی Four Player Reactor یک بازی ۲ الی ۴ نفره است که در این بازی با طرح سوالهای ریاضی، سرعت عمل، تمرکز و یک مسابقه هیجان انگیز به صورت همزمان با دوستانتان را تجربه خواهید کرد. شیوه بازی همانند مسابقات تلویزیونی است… بدین صورت که پس از طرح سوال هر بازیکنی که زودتر زنگ خورد را فشار دهد برنده آن سوال خواهد بود. بازی شامل مراحل مختلفی است و در پایان کسی که امتیاز بیشتری کسب می کند برنده بازی است. در هر کدام از این سوال ها شما باید در مدت زمان خیلی کمی پاسخ را پیدا کرده و خیلی سریعتر از رقیب تان دکمه ی سمت خودتان را بزنید.

هرکسی بتونه بیشترن امتیاز رو بیاره برنده میشه.

پیش نیاز : اندروید ۱٫۶ و بالاتر

حجم : ۱٫۶۰ مگابایت

دانلود بازي از سايت اندرویدی ها

  • Like!
    4
dominar Darkness - dominar من محمدرضا هستم در سال 92 با این سایت آشنا شدم و تصمیم گرفتم با محمد حسن عزیز همکاری کنم و امیدوارم که سایت بازی های چهار نفره روزی بتواند در این زمینه مانند الماسی بدرخشد:)
Darkness نویسنده ی 3 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.به ما رای دهید!