بازی Foul Play یک بازی بزن بزن دوبعدی شبیه به بازی Castle Crashers که امتیاز بالایی هم آورده. دو نفره با هم همکاری میکنید تا نمایش تماشچی پسندانه ای رو به نمایش بگذارید.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: خانواده

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بازی در حالت دونفره


بعضی بازی ها سعی کردند خود رو شبیه به بازی های مطرح دیگر نشون بدند اما بعضی بازی ها این کار رو به خوبی انجام میدند. بازی Foul Play جزو این دسته بازی هاست که حتی از بعضی جهات بهتر عمل کرده. به گفته ی منتقدین این بازی از نظر شیوه ی مبارزاتی از بازی castle crashers پیشرفته تر طراحی شده. به گونه ای که با بالا رفتن درجه ی کارکتر ها میتونید کامبو های متنوعی انتخاب کنی.

بازی Foul Play هم جزو اون دسته از بازی هاست که با محوریت دونفره بازی کردن طراحی شده. یعنی تجربه ی دونفره بازی کردن این بازی میتونه خیلی جالب تر و جذاب تر باشه. برخلاف بعضی بازی ها که دونفره بازی کردن رو فقط به عنوان یک امکان فرعی در داخل بازی جاسازی میکنند.

هیجان بازی به اینه که دشمنان رو کتک کاری کنید بدون اینکه خودتون کتکی بخورید و در اینصورت تماشاچیها به وجد میان و فضای بازی کلا هیجانی میشه.

فیلم و تصاویر بازی


حجم 1.5 گیگابایت

دانلود بازی Foul Play

OS: Windows XP with SP3, Windows Vista / 7 / 8
Processor: 3GHz Intel or AMD CPU
Memory: 2 GB RAM
Graphics: GeForce 6200 / ATI Radeon X600 w/ 256 MB
Additional Notes: Wired Xbox 360 Gamepad Recommended

  • Like!
    1
مدیر سایت محمد حسن - مدیر سایت منظور از بازیهای چند نفره، بازی های لوکال (آفلاین) هستند که چند نفر می تونند روی یک کامپیوتر با هم بازی کنند. تمام بازی های معرفی شده در این سایت چنین خاصیتی رو دارند.
محمد حسن نویسنده ی 303 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

یک دیدگاه

  1. Amir ichigo مهر ۷, ۱۳۹۳ در ۹:۰۰ ق٫ظ -

    اگه بازی ۳ نفره میشد خیلی خوب میشد

    تنها مشکلش ۲ نفره بودنش :D

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.به ما رای دهید!