fleafall

یک بازی ۴ نفره رقابتی دیگر. فکرش رو بکنید ۴ نفر با یک کیبرد اینو بشینن بازی کنند! بازی Fleafall همیشه یکی از اولین بازی هایی هست که روی کامپیوتر دوستانم نصب میکنم تا با هم بازی کنیم. علتش هم اینه که بازی نیازی به گیم پد نداره و میشه روی یک کیبرد بازی کرد. هر نفر فقط به دو دکمه نیاز داره و صداگذاری و زمان بندی و نحوه ی امتیاز دهی، همه و همه دست به هم میدهند تا هیجان بازی چند برابر بشه.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: تمام گروه ها!

فیلم و تصاویر بازی


اون دایره سفید قرمزه رو اون بالا می بینید.هر کی زودتر اون رو برداره یک امتیاز می گیره و یک دایره ی دیگه جای دیگه ظاهر می شه. اما شما دقیقا کی هستید؟ (:

شما چندتا کک هستید که نمی تونید راه برید و فقط می پرید و هر بازیکن فقط دو دکمه برای بازی کردن داره. چپ و راست هر چقدر بیشتر دکمه ها رو نگه دارید بیشتر میپره. ببینید می تونید کک ها رو در تصویر پیدا کنید؟

یکیشون روی چشم دختره هستش، می بینیدش؟ و اما بقیه ی المان های تصویر کاملا ساکن هستند! و فقط شما تنها موجودات متحرک بازی هستید(!)

حجم ۱۲ مگابایت ( نسخه ۱.۲۲ )

دانلود بازی FleaFall Chamipion

برای آزادسازی تمام مراحل بازی این فایل را دانلود کنید و محتوای آن را در پوشه levels در پوشه بازی کپی کنید.

روی تمام سیستم ها قابل اجراست.

  • Like!
    0
مدیر سایت محمد حسن - مدیر سایت منظور از بازیهای چند نفره، بازی های لوکال (آفلاین) هستند که چند نفر می تونند روی یک کامپیوتر با هم بازی کنند. تمام بازی های معرفی شده در این سایت چنین خاصیتی رو دارند.
محمد حسن نویسنده ی 303 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.به ما رای دهید!