fifa15-chelsea-610x330

سری بازی های FIFA از بازی ها محبوب و پر طرفدار ورزشی هستند که طی سالیان گذشته به دلیل افزایش کیفیت بازی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است . تولید کنندگان سری بازی های FIFA همیشه پیشرفت را در اصل کار خود قرار داده اند و در نسخه های جدید این همواره شاهد پیشرفت هایی چشمگیر بوده اید . آخرین نسخه منتشر شده از این بازی FIFA 14 است که باز هم با پیشرفت خود نسبت به نسخی قبلی با استقبال خوبی روبرو شد . اما حال زمان آن فرا رسیده است که نسخه FIFA 14 این بازی هم بازنشسته شود و جای خود را به نسخه جدید و جانشین خود یعنی FIFA 15 بدهد . البته این بازی هنوز به صورت نهایی منتشر نشده است اما سازندگان آن برای نمایش آنچه ایجاد کرده اند نسخه ای دمو از این بازی را منتشر کرده اند تا علاقه مندان به این بازی قادر باشند تا قسمتی از قابلیت های این بازی را پیش از انتشار نهایی بازی مشاهده کنند . از طرفی این فرصت در اختیار شرکت قرار می گیرد تا بازخورد های کاربران را پیش از انتشار نهایی برسی و در صورت نیاز تغییراتی قبل از انتشار در بازی ایجاد کنند .

این نسخه تنها شامل تیمهای زیر می باشد:

Borussia Dortmund
FC Barcelona
Liverpool
Boca Juniors
Chelsea
PSG (Paris Saint Germain)
Manchester City
Napoli

کیفیت حالت دونفره ی بازی Fifa 15:

بازیش خیلی عالییه و خوشم اومد ، فکر کنم فیزیکشم بهتر شده اما نمیدونم چرا تیم بارسلونارو گزاشتن اما تیم رئال مادرید رو نزاشتن و الانم منتظرم نسخه کامل بازیش بیاد تا باداداشم این دو تیم بزرگ رو برداریم بعد دیگه همش گل بخوره و منم بخندم و اینا دیگه … خودتون تو فیلم ببینید.

البته نرم افزار FIFA 15 DEMO Tweaker هم لازمه چون با استفاده از این نرم افزار می توانید زمان بازی را تنظیم کنید ، استادیم بازی را انتخاب کنید و Practice بازی را با انتخاب بازیکن دلخوانتان انجام دهید .

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows V/7/8/8.1 -64-bit
CPU: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz
RAM: 4GB
Hard Drive Space Required: 15.0 GB
Minimum Supported Video Cards: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
DirectX: 11.0

سیستم مورد نیاز پیشنهادی :

OS: Windows V/7/8/8.1 -64-bit
CPU: Intel i5-2550K @ 3.4Ghz
RAM: 8GB
Hard Drive Space Required: 15.0 GB
Supported Video Cards: ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
DirectX: 11.0

در صورتي حتما قصد خريد داريد ميتونيد درخواست خودتون رو به اين شماره ۰۹۰۱۹۴۴۷۵۵۸ پيامک کنيد تا سريعا رسيدگي بشه.

  • Like!
    6
Pooriya_kh پوریا خوش نمک - Pooriya_kh 16 سالمه و با بازی کردن حال می کنم و عاشق بازی هایی هستم که مولتی پلیر بشن (منظورم بازی های LAN هستش)، همین دیگه تموم شد. آها البته درسمم خوبه بهش اهمییت میدم ... خوب دیگه حالا تموم شد.
پوریا نویسنده ی 15 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.به ما رای دهید!