بازی Crashlands یک بازی Point & Click و تک نفره بود که در سال ۲۰۱۶ منتشر و امتیازهای خوبی هم گرفت. در آپدیت ۱.۴ نوامبر ۲۰۱۸ امکان دونفره بازی کردن به بازی اضافه شد و نفر دوم در نقش یک ربات شخصیت اصلی بازی رو همراهی می‌کنه.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر (نفر دوم نخودی)

مناسبترین گروه برای این بازی: تمام گروه‌ها!

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

افتخارات: برنده جوایز متعدد

کیفیت بخش دونفره


نفر اول با ماوس و کیبرد بازی می‌کنه و نفر دوم با گیم پد. نفر اول، شخصیت اصلی بازیه و بازی رو کلا اون داره پیش میبره و نفر دوم فقط همراهیش می‌کنه. بازیش میشه گفت تک نفره است و فقط بجای اینکه فقط تماشاچی باشه میتونه یه کارهایی هم انجام بده.

بازیش یکم شبیه بازی Don’t Starve طراحی شده با این تفاوت که هربار میمیرید بازی از اول شروع نمیشه و بازی داستان داره. یه نکته‌ای هم که هست اینه که دیالوگ‌ها بازی زیاده و بعضی وقت‌ها لازمه حتما متوجه بشید چی گفتن تا همون کار رو انجام بدید.

فیلم و تصاویر بازی


حجم بازی ۸۷ مگابایت

دانلود بازی Crashlands

OS: Windows 8/8.1, 10
Processor: 2.0 Ghz
Memory: 2.5 GB RAM
Graphics: 128mb Video Memory
DirectX: Version 9.0
Storage: 500 MB available space

  • Like!
    9
مدیر سایت محمدحسن سلطانپور - مدیر سایت منظور از بازیهای چند نفره، بازی های لوکال (آفلاین) هستند که چند نفر می تونند روی یک کامپیوتر با هم بازی کنند. تمام بازی های معرفی شده در این سایت چنین خاصیتی رو دارند.
محمدحسن نویسنده ی 378 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

دیدگاه خود را در میان بگذارید

میتوانید از اینها استفاده کنید HTML (تگ ها و کد های): <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>