Chess

1_chess

بازی Chess یک بازی عالی برای کسانی است که علاقه مند به بازی شطرنج بوده و می خواهند آنرا به صورت دو نفره بازی کنند. بازی شبیه ساز شطرنج یک بازی عالی برای آندروید است که از مهم ترین قابلییت های آن دونفره شدن در یک گوشی است. بازی دارای 12 نوع سطح سختی و هشت تخته شطرنج مختلف و پنج نوع مهره متفاوت است که آن را از حالت یک نواخت بودن خارج کرده است. اما از همه مهم تر این که بازی در حالت دو بعدی بوده و حالت سه بعدی ندارد.

کیفیت بازی در حالت چندنفره :

در حالت چندنفره به علت دو بعدی بودن بازی از کیفیت آن کم میشود اما می توان هشت نوع تخته و پنج نوع مهره مختلف موجود در بازی را تا حدودی جایگزین این اشکال یعنی دو بعدی بودن آن قرار داد و از مهم ترین قابلییت هایی که در بالا هم گفته شد که باعث افزایش کیفیت بازی می گردد این است که این بازی در یک گوشی دونفره می شود و نیاز به وجود دو گوشی نیست و یا نیازی به بلوتوث ندارد.

پیش نیاز : آندروید 1.5 یا بالا تر

توجه : بازی در حالت دو بعدی است و در یک گوشی تلفن به صورت مولتی پلیر اجرا می شود.

دانلود بازي  Chess از سايت آندروید

  • Like!
    1
Pooriya_kh پوریا خوش نمک - Pooriya_kh 16 سالمه و با بازی کردن حال می کنم و عاشق بازی هایی هستم که مولتی پلیر بشن (منظورم بازی های LAN هستش)، همین دیگه تموم شد. آها البته درسمم خوبه بهش اهمییت میدم ... خوب دیگه حالا تموم شد.
پوریا نویسنده ی 14 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.به ما رای دهید!