caveblazers-pc

بازی Caveblazers از اون دست بازی‌هاییه که هی میمیرید دوباره از اول شروع می‌کنید و در این هی مردن ها و زنده شدن ها تنها چیزی که به بازی اضافه میشه چند دست لباس جدیده و الا روز از نو، روزی از نو.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بخش دونفره


اگر از بازی Risk of Rain خوشتون اومده باشه، این بازی رو هم صد در صد خوشتون میاد. البته اونقدر مثل بازی Risk of Rain قدرت های عجیب قریب و پشت سر هم گیرتون نمیاد اما دو سه مرحله رو که رد می‌کنید هی مواظبید که نمیرید و تا قدرتهایی که بزور بدست آوردید رو از دست ندید. بعد از هر دو مرحله هم یک غول داره که اگه راحش رو پیدا کنید، کشتنش اونقدرها هم سخت نیست. البته اگر جوونی براتون مونده باشه.

Caveblazers-Multiplayer

روی سکو که ایستادید، دکمه RB دسته یا دکمه E کیبرد رو بزنید تا بتونید نفر دوم رو اضافه کنید.

در حالت دونفره میتونید وسایلتون رو با هم جابجا کنید. البته جنگ برای زودتر گرفتن وسایل که همیشه هست ولی خوب چیزی که نیاز نداری رو میتونی بدی به دوستت تا کمی قوی تر شه. صفحه در حالت دونفره به دو قسمت تقسیم میشه، البته نزدیک به هم باشید صفحه نصف نمیشه و اکثر اوقات همینطوره. اتفاق جالبی که در حالت دونفره پیش میاد اینه که وقتی یکی از دو بازیکن میمره، از بازی حذف نمیشه، به حالت روح در میاد و ممکنه بعدا دوباره زنده بشه. اما تا زمانی که دوباره زنده بشه میتونه جعبه ها و کوزه ها رو به حرکت در بیاره و مثلا اونها رو برای رفیقش قابل دسترس تر کنه. خودتون باید امتحان کنید. در عین پیکسلی بودن، جزییات زیادی رو در گرافیک بازی رعایت کردند.

فیلم و تصاویر بازی


حجم بازی ۴۰ مگابایت

دانلود بازی Caveblazers

دانلود Arena mode

OS: Windows Vista, 7, 8 or 10
Processor: Dual Core
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 512 MB
DirectX: Version 9.0

  • Like!
    2
مدیر سایت محمد حسن - مدیر سایت منظور از بازیهای چند نفره، بازی های لوکال (آفلاین) هستند که چند نفر می تونند روی یک کامپیوتر با هم بازی کنند. تمام بازی های معرفی شده در این سایت چنین خاصیتی رو دارند.
محمد حسن نویسنده ی 314 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

۲ دیدگاه

  1. Hassan_4458 آذر ۲۴, ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۵ ب٫ظ -

    سلام
    چجوری دونفره میشه ؟

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.به ما رای دهید!