Catan Creators Edition

بازی رومیزی Catan که نسخه ی کامپیوتریش هم ساخته شده دارای قابلیت بازی کردن چهار نفره هم هست. جدیدا نسخه ی رومیزی بازی کتان هم در ایران ساخته و منتشر شده و به زودی نسخه ی فارسیش هم منتشر میشه. در کل بازی خیلی خوبیه.  شما باید سعی کنید با ساختن خونه، شهر و جاده در جزیره امتیاز بیارید و هر کس زودتر به امتیاز 10 برسه برنده است. هر خونه یک امتیاز داره و هر شهر دو امتیاز. غیر از اینها کارتهایی هم شما میتونید بخرید که براتون امتیاز بیاره.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان، خانواده

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت حالت چند نفره


بازی دو تاس داره و هر دور نوبت شما شد تاس ها رو میندازید. اگر دقت کرده باشید زمین به شماره های مختلف تقسیم میشه و هر شماره منبع جداگانه ای رو شامل میشه. شما باید خونه و شهرهای خودتون رو کنار منابع مختلف بسازید تا با تطبیق شماره تاس با شماره زمین منابع اون زمین رو تصاحب کنید و اینطوریه که شما میتونید با این منابع کار های مختلف انجام بدید.

اما شما در حین بازی تجارت هم میتونید بکنید و این هیجان انگیزترین بخش بازیه، مخصوصا اگر با دوستانتون بازی میکنید. شما باید تصمیم بگیرید آیا با دوستتون تجارت بکنید یا نه. شاید در ضمن تجارت شما به اون چیزی رو بدید که اگر بدست بیاره میتونه امتیاز بگیره و برنده بشه. در عین حال شما هم به منابعی که ندارید نیاز دارید. پس چکار میکنید؟

فیلم و تصاویر بازی


حجم بازی 278 مگابایت

دانلود بازی Catan Creator Edition

OS: WinXP (SP3), Vista, Win7, Win8
Processor: Intel Pentium 4 or AMD K7; 2GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: GeForce 6-Series or ATI Radeon X1000; 256 MB or higher
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 2 GB available space

  • Like!
    2
مدیر سایت محمد حسن - مدیر سایت منظور از بازیهای چند نفره، بازی های لوکال (آفلاین) هستند که چند نفر می تونند روی یک کامپیوتر با هم بازی کنند. تمام بازی های معرفی شده در این سایت چنین خاصیتی رو دارند.
محمد حسن نویسنده ی 296 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.به ما رای دهید!