http://4-player.ir/wp-content/uploads/2014/03/3_

حداکثر تعداد بازیکن: سه نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: دوستان

Atom zombie Smasher یک بازی استراتژی است که بازی کردن همزمان 3 نفر رو ممکن کرده. یعنی سه فرمانده که یک نفر با ماوس و دو نفر با گیم پد دستورات رو اعلام می کنند. شما باید به همدیگه کمک کنید تا مردم شهر رو با هلی کپتر از شهر خارج کنید. برای اینکار شما قبل از شروع بازی باید استراتژی اولیه تایین کنید و در حین بازی هم تغییراتی در این استراتژی بدید و فرمان آتش به بمب افکن ها صادر کنید. (عکس بالا فقط صحنه هایی از روزنامه رو نشون میده، در مورد مردمی که شما نجات دادید و هیچ ربطی به نوع بازی نداره!)

در مراحل اول، بازی بنظر خیلی ساده میاد و شاید شما بپرسید که چند نفره بازی کنیم که چی بشه. اما در مراحل بالاتر چند نفره بازی کردن لذت دیگه ای داره.

بازی زمانی تمام میشه که هیچ شهروندی در شهر باقی نمونه. اگر شما به تعداد مورد نظر شهروندان رو از شهر خارج کرده باشید، بازی رو بردید. (در عکس زیر اون نقطه های صورتی زامبی ها هستند که شهر رو به محاصره در آوردند. اما چون شما از تعداد مورد نظر مرحله شهروند بیشتری رو نجات دادید، در واقع مرحله رو برده اید.)

atom-zombie-smasher

دانلود (مدیافایر)(حجم 27 مگابایت)

 • Like!
  0
مدیر سایت محمد حسن - مدیر سایت منظور از بازیهای چند نفره، بازی های لوکال (آفلاین) هستند که چند نفر می تونند روی یک کامپیوتر با هم بازی کنند. تمام بازی های معرفی شده در این سایت چنین خاصیتی رو دارند.
محمد حسن نویسنده ی 302 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

۲ دیدگاه

 1. Amir ichigo مهر ۶, ۱۳۹۳ در ۲:۵۳ ب٫ظ -

  بنظر بازی جزابی میاد

 2. rreezzaa
  rreezzaa شهریور ۲۴, ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۱ ب٫ظ -

  آقا این فیلمش توی آپارات چی شده؟!؟فکر کنم فیلم بازی برداشته شده…

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.به ما رای دهید!