A Virus Named TOM

یک بازی ۴ نفره فکری و اکشن که به تازگی منتشر شد. بازی شبیه به بازی های سبک اتصال لوله هاست اما با اضافه شدن خلاقیت های جدید به بازی و البته امکان چهار نفره بازی کردن داستان بازی به صورت همکاری.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: چهار نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: خانواده

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بخش چند نفره


بعد از هر مرحله هم به هر بازیکن عنوانی داده میشه تا مشخص بشه هر بازیکن چقدر خوب بازی کرده و چه تاثیراتی برای تیم داشته. اما در کنار قسمت داستانی بازی A Virus Named TOM، یک قسمت هم برای چهار نفره بازی کردن رقابتی در نظر گرفته شده که نوع بازی به کل متفاوت هست و برنده کسی هست که بیشترین امتیاز رو بیاره.

تصاویری از قسمت انتخاب تعداد بازیکن ها. همونطور که میبینید تا سه نفر می تونند با کیبرد بازی کنند. البته میشه انتخاب کرد که همه با دسته گیم پد بازی کنند، اما برای کسانی که گیم پد ندارند این امکان وجود داره که بازی رو تا سه نفره هم بازی کنند.

این تصویر مربوط به قسمت داستانی بازی هست که ویروس ها باید با هم همکاری کنند و سعی کنند سریعتر با چرخاندن قطعات ویروس رو به سراسر مدار منتقل کنند. اما سرآخر امتیاز هر کس جداگانه هم محاسبه میشه.

این تصویر مربوط به قسمت رقابتی بازی هست که هر بازی کن باید سعی کنه خونه های بیشتری رو ازآن خودش بکنه! در این قسمت هر بازی کن می تونه بمب پرت کنه (مثل بازی Bomberman). قوانین این قسمت بازی رو به طور عجیبی رقابتی و مفرح می کنه!

دو نفر میتونند از یک کیبرد استفاده کنند اما نفرات سوم و چهارم باید حتما گیم پد داشته باشند. برای شناساند ن دسته ها به بازی باید از نرم افزار x360ce استفاده کنید.

فیلم و تصاویر بازی


حجم ۲۸۰ مگابایت

دانلود بازی A Virus Named TOM

OS: Windows XP
Processor: Intel Pentium 4 @ 2.0 GHz / AMD Athlon XP 2000+
Memory: 512 Mb
Hard Drive: 350 Mb free
Video Memory: 128 Mb
Video Card: nVidia GeForce FX 5200 / ATI Radeon 9200
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c

 • Like!
  1
مدیر سایت محمد حسن - مدیر سایت منظور از بازیهای چند نفره، بازی های لوکال (آفلاین) هستند که چند نفر می تونند روی یک کامپیوتر با هم بازی کنند. تمام بازی های معرفی شده در این سایت چنین خاصیتی رو دارند.
محمد حسن نویسنده ی 269 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

۶ دیدگاه

 1. اویس
  Oveys اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۳ در ۱۱:۱۹ ب.ظ -

  salam bebakhshid in bazi ro man download kardam moghei mikham bazi ro ejra konam (Stopped working) mide age mishe rahnamaiim konin mamnoon

 2. ms
  ms تیر ۹, ۱۳۹۳ در ۱:۵۵ ب.ظ -

  واسه منم ارور stop working میده

 3. Amir ichigo
  Amir ichigo شهریور ۲۴, ۱۳۹۳ در ۵:۱۲ ب.ظ -

  این 4 نفرش مشکل داره قبلا یادمه نصب میکردم میپرید بیرون هی

 4. mehrad135
  mehrad135 شهریور ۸, ۱۳۹۴ در ۹:۳۹ ب.ظ -

  ویندوز من 8.1 هست وقتی رو بازی کلیک می کنم هیچی نمیاد

  • مدیر سایت
   مدیر سایت شهریور ۹, ۱۳۹۴ در ۳:۴۹ ب.ظ -

   من الآن فایل بازی ها همراهم نیست. ببین اگر داخل پوشه ی بازی نرم افزاری وجود داره، نصبشون کن. از اینجا هم ببین اگر موردی رو نداری دانلود و نصب کن. چون بلاخره نیازت میشه.

دیدگاه خود را در میان بگذارید

این شما هستید وارد شدید جهت ارسال دیدگاه.به ما رای دهید!