دوتا رفیق دانشمند در یک بعد از ظهر زیبا در حال نوشیدن چایشون هستند که خبری رو در روزنامه می‌خونند با عنوان “احتمال دیده شدن موجودات فضایی” و تصمیم میگیرند که به مریخ سفر کنند. سوار سفینه فضاییشون می‌شوند و یادشون نمیره که بساط چای رو هم با خودشون بردارند.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دو نفر

مناسبترین گروه برای این بازی: خانواده

وبسایت بازی: سایت رسمیاستیم

جوایز این بازی: برنده جوایز متعدد در جشنواره‌های MIGA, BIG, PlaybyPlay, FREEPLAY و Boston FIG در سال ۲۰۱۸

کیفیت بخش دونفره


یکی دیگه از اون بازی‌هایی که همکاری شما رو به چالش میکشونه. بازیش حالت تکنفره هم داره اما اون هدفی نیست که این بازی براش طراحی شده. هر بخشی از خونه و اتاق‌های سفینه یک معمایی دارند که باید با کمک همدیگر حلش کنید. اما لابلای معماها بخش‌های اکشن هم داره. جالبیش اینجاست که غیر از معماها که مجبورید حلشون کنید تا داستان ادامه پیدا کنه، اگر خوب بازی نکنید و چیزی خراب بشه یا مشکلات دیگری بوجود بیاد، زمان به عقب بر نمیگرده و در کمال ناباوری در هر صورت شما به مریخ میرسید! درکل بازی کوتاهیه و اگر خوب بازی نکنید از اون هم کوتاهتر میشه. البته شاید بخواید دوباره بازی کنید تا اونچیزهایی رو که از بازی از دست دادید تجربه کنید.

بازی 39 Days to Mars رو با یک ماوس و کیبرد هم میشه دونفره بازی کرد و نیازی به گیم‌پد نیست. یک نفر فقط با ماوس کار میکنه و یک نفر با کیبرد.

فیلم و تصاویر بازی


حجم بازی ۲۴۸ مگابایت

39 Days to Mars دانلود بازی

OS: Windows XP
Processor: 1.7 GHz Core 2 Duo
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 256 MB VRAM
DirectX: Version 9.0c
Storage: 650 MB available space
Additional Notes: Gamepad(s) recommended

  • Like!
    1
مدیر سایت محمد حسن - مدیر سایت منظور از بازیهای چند نفره، بازی های لوکال (آفلاین) هستند که چند نفر می تونند روی یک کامپیوتر با هم بازی کنند. تمام بازی های معرفی شده در این سایت چنین خاصیتی رو دارند.
محمد حسن نویسنده ی 303 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.به ما رای دهید!