header-14

یک بازی تک دکمه‌ای که هر نفر یک توپ رو کنترل میکنه. توپ ها مثل مولکول‌های گاز داخل یک ظرف بسته خودشون حرکت میکنند و به دیواره ها برخورد می‌کنند.

اطلاعات بازی


حداکثر تعداد بازیکن: دوازده نفر!

مناسبترین گروه برای این بازی: تمام گروه ها!

سایت بازی: سایت رسمیاستیم

کیفیت بخش دونفره


تنها کنترلی که افراد روی توپ‌های خودشون دارند، چرخش یا جاخالی دادنه. بازی زمین‌ها و مدهای مختلفی داره. هر زمین از چند دایره خاکستری پررنگ تشکیل شده که وقتی توپ به اونها برسه و شما دکمه‌ی مربوط به خودتون رو بزنید، توپ شما شروع میکنه به چرخیدن داخل دایره تا زمانی که شما دوباره دکمه‌ی خودتون رو بزنید.

یکی از مدهای بازی به این صورته که یکسری توپ های سفید داخل زمینه و شما به هرکدوم بخورید همرنگ شما میشه و وقتی دیگران به توپ‌های شما برخورد کنند، از بین میرن. بازیکن‌ها وقتی خودشون به هم بخورند طوری نمیشه.

روش چند نفره بازی کردن


برای بازی نیاز به دسته گیم پد نیست و با یک کیبرد راحت میشه بازی کرد. در توضیحات بازی اومده بجای کیبرد از صفحه تاچ هم میشه استفاده کرد اما من تاچ اسکرین نداشتم تا امتحانش کنم. موقع شروع بازی هرکی یک دکمه روی کیبرد رو میزنه و به بازی انتخاب میشه و دکمه ها از قبل توسط بازی انتخاب نشدند. یعنی میتونید هر دکمه ای که خواستید رو انتخاب کنید.

فیلم و تصاویر بازی


OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Processor: Intel Atom
Memory: 1 GB RAM
Storage: 150 MB available space

  • Like!
    3
مدیر سایت محمد حسن - مدیر سایت منظور از بازیهای چند نفره، بازی های لوکال (آفلاین) هستند که چند نفر می تونند روی یک کامپیوتر با هم بازی کنند. تمام بازی های معرفی شده در این سایت چنین خاصیتی رو دارند.
محمد حسن نویسنده ی 303 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.به ما رای دهید!