بازی های جدید چند نفره را از این سایت هم میتونید دنبال کنید

pccouchcoop

این روزها من خیلی وقت نمیکنم مطلب جدید بذارم. بعضی دوستان هم مطلب جدید میذارن، خبر ندارند ویرایش مطالب چقدر زمانبر هست. اون دوستانی هم که یاد گرفتند دیگه رفتند. بعضی دوستان جدید هم دوست دارن یاد بگیرن تا به سایت کمک کنند تا بروز باشه اما زود هم از پیش ما خواهند رفت.

اما به هر حال هدف سایت معرفی بازی بوده نه لزوما دانلود بازی. این سایتی که دارم معرفی میکنم فقط بازی های آفلاین چند نفره معرفی میکنه. برای دیدن توضیحات بازی ها میتونید روی اسم بازی ها کلیک کنید و شما رو میبره به صفحه ی استیم بازی و میتونید عکسها و فیلم بازی رو ببینید.

این سایت هم مثل من هر روز آپدیت نمیکنه و همیشه بروز نیست اما دیدم دیروز لیستش رو آپدیت کرده و تقریبا تمام بازی های جدید چندنفره رو داخل لیست خودش آورده. پیشنهاد میکنم حتما به این سایت سر بزنید و تمام لیستش رو ببینید. از هر بازی یک عکس و یک لینک معرفی میذاره و سایت خیلی سبکیه و سایت دانلود نیست.

و خواهشا از اینکه بخواید نشون بدید به من که بازی چند نفره ای میشناسید که من نمیشناسم دست بردارید، مخصوصا در مورد بازی های جدید. و یا اینکه بخواید به من نشون بدید که لینک دانلودی پیدا کردید که من نتونستم پیدا کنم. این فقط یک در هزار روز امکان اتفاق افتادن داره و نه هر روز.

آدرس سایت: pccouchcoop.com

 • Like!
  0
مدیر سایت محمد حسن - مدیر سایت منظور از بازیهای چند نفره، بازی های لوکال (آفلاین) هستند که چند نفر می تونند روی یک کامپیوتر با هم بازی کنند. تمام بازی های معرفی شده در این سایت چنین خاصیتی رو دارند.
محمد حسن نویسنده ی 302 نوشته های برتر.

پرسش و پاسخ

۲ دیدگاه

 1. mosa
  parsa اسفند ۱۹, ۱۳۹۳ در ۲:۲۲ ب٫ظ -

  از این جا میتونیم دنبال کنیم اما هیچی مثل یه سایت فارسی نیست
  این ساتپیت هم مثل شما هیچ وقت نمیشه.

 2. mjking
  mjking خرداد ۱۸, ۱۳۹۵ در ۵:۱۱ ب٫ظ -

  این سایت خوبه ولی مثل شما به کاربرا امکانات نمی ده تو steam ام به راحتی می شه دنبال بازی گشت اما پولیه و بیرونم گیر نمی یاد

دیدگاه خود را در میان بگذارید

شما باید با نام کاربری خود وارد شوید تا امکان ارسال دیدگاه را داشته باشید.به ما رای دهید!